Villeneuve-lès-Avignon
Villeneuve-lès-Avignon ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Villeneuve-lès-Avignon
Le Prieure Ξενοδοχείο
7 Place Du Chapitre, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το Le Prieure Ξενοδοχείο Villeneuve-lès-Avignon 5 αστέρων απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Rocher des Doms και διαθέτει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία.
Peniche Le Hasard Bed and Breakfast
1850 Chemin Des Canotiers, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το Peniche Le Hasard Bed and Breakfast Villeneuve-lès-Avignon 5 αστέρων βρίσκεται κοντά στο Κατάστημα Τροφίμων Halles d'Avignon που απέχει σε απόσταση περίπου 4 χλμ.
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Villeneuve-lès-Avignon
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Chez Babeth Bed and Breakfast
64 Avenue Gabriel Peri, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το Chez Babeth Bed and Breakfast Villeneuve-lès-Avignon 4 αστέρων με θέα στον κήπο απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Παπικό Παλάτι της Αβινιόν, ενώ παρέχει βεράντα στον ήλιο και ηλιόλουστη βεράντα…
Hotel La Suite
65-67 Rue De La Republique, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το Hotel La Suite Villeneuve-lès-Avignon διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία, κοινόχρηστο σαλόνι και διάφορες δυνατότητες αναψυχής, ενώ Avignon Musée Angladon είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Villeneuve-lès-Avignon
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Logis Hotel - Restaurant Residence Les Cedres
- Hotel De L'Atelier
- Campagne Bertani Bed and Breakfast
- Villa Benvengudo
- La Vigne Et L'Olivier B&B
- L'Heure Bleue Bed and Breakfast
- Carre De Lune
- Le Cloitre Du Couvent Bed and Breakfast
- B&B L'Oustalet De Sylvie
- Les Aromatiques - Terrasse & Parking Prive A Villeneuve Les Avignon - Proche Golf Academy
- Logement Entier Dans Maison Pour 4
- Chambres D'Hotes Le Montagne
- Camping Les Avignon - La Laune
Maison Orsini
21 Montee De La Tour, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το ξενοδοχείο Maison Orsini Villeneuve-lès-Avignon 3 αστέρων είναι 12 λεπτά με τα πόδια από το Φρούριο St-Andre, παρέχει εποχική εξωτερική πισίνα και Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Το ιστορικό…
Un Petit Coin De Paradis Avec Piscine Et Parking
83 Boulevard Frederic Mistral, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το κομψό ξενοδοχείο Un Petit Coin De Paradis Avec Piscine Et Parking Villeneuve-lès-Avignon, σχεδόν 3 χλμ. από το Παπικό Παλάτι της Αβινιόν, παρέχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα. Ξεκουραστείτε στον κήπο…
Cit'Hotel L'Oasis D'Avignon
Impasse Rhone, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το Cit'Hotel L'Oasis D'Avignon Villeneuve-lès-Avignon 2 αστέρων που απέχει 1 χλμ. από το Κατάστημα Τροφίμων Halles d'Avignon, παρέχει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία. Το ξενοδοχείο…
Cit'Hotel L'Oasis D'Avignon
Impasse Rhone, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το Cit'Hotel L'Oasis D'Avignon Villeneuve-lès-Avignon 2 αστέρων έχει εκλεκτή τοποθεσία, 700 μέτρα από οικογενειακά αξιοθέατα, όπως Ρόδα του Λούνα Παρκ της Αβινιόν. Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει…
ξεκινάει από
122 USD
ανά διανυκτέρευση
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Villeneuve-lès-Avignon
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Villa Alta Vista Avec Piscine, Clim, Vue
- Superbe Villa 7 Personnes Villeneuve-Les-Avignon
- Quartier St Pons Βίλα
- Belle Villa Recente De 120 M2 Avec Piscine
- Charming Apartment In Provence With Terrace
- Maison En Bord De Garrigue
- Avignon Lovely Flat
- Studio Charmant Et Calme Villeneuve Les Avignon Entree Et Cour Independantes Climatisation Piscine Parking
- Le Clos Des Chartreux
- Villa Avec Vue Magnifique -Au Calme- Entierement Climatisee - Piscine
- Studio Charmant A Villeneuve-Les-Avignon, 45M², Balcon
- Chez Laurien Διαμέρισμα
- Charmante Petite Maison Avec Vue Panoramique, En Centre Historique, Proche D'Avignon, Ancienne, Renovee, Climatisee, Wi-Fi, Terrasse, Parking Public Gratuit
- Villa Castagnole - Welkeys
- Studio A Louer A Villeneuve Les Avignon
- Villa Familiale Avec Piscine Et Climatisation En Provence
- Studio Tudo Bem
- Maison Des Garcons
- La Casa Di Marco - Villa Avec Piscine & Clim
- La Maison Des Roses 5 Avignon
- Saint Eloi - Duplex Centre Historique De Villeneuve Les Avignon
- Maison Entiere Avignon -Villeneuve Les Avignon- 3 Etoiles
- L'Ecrin Du Cardinal B02 By Avecoeur Διαμέρισμα
- La Cigale - Vieux Village - Charmante Maisonnette Climatisee Avec Jardin
- Studio Pop Art Villeneuve Centre
- Large Villa With Swimming Pool And Terraces
- Zenao Appart'Hotels Villeneuve-Les-Avignon
- Villa De Vacances Nichee Dans La Garrigues, A 10 Minutes D'Avignon
- Chalet Agreable, A Proximite Du Centre Historique, Golf Academy
- La Glycine - Parking Gratuit - Ac Clim - Cour Prive - Διαμέρισμα
- Tutto Mio Διαμέρισμα
- Studio Numero 3
- La Maison Des Roses 2 Avignon
- Studio 2 A 3 Personnes Climatise Avec Patio
- Chambre Pour 2 , Jardin Piscine Arret De Bus 50M ,Climatise
- Studio Lumineux
- Studio Coeur De Villeneuve
- Pres D'Avignon, Studio De Charme Avec Vue
- Maison Climatisee Pour 4 Pers A 5Min D'Avignon
- Villa Dupont D'Avignon
- Cocon Luxe Vue Balcon Sauna Jacuzzi Piscine
- Maison Spacieuse A Villeneuve-Les-Avignon Avec Jardin 150 M²
- Luxurious Home In Villeneuve Les Avignon
- Villa Provencale Proche D'Avignon
- Soleil Poudre Appartement 1 Chambre, Piece De Vie Climatisee, Parking, Terrasse
- Le Ciel D'Avignon - 2 Chambres - Wifi - Parking
- Ma Belle Maison Piscine Spa Avignon
- Maison Santolina
- Villa Moderne Avec Piscine
Chambre Meublee
36 Avenue General Leclerc, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το ξενοδοχείο Chambre Meublee Villeneuve-lès-Avignon βρίσκεται κοντά σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης και περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από το Παπικό Παλάτι της Αβινιόν. Αυτό το bed and breakfast…
Comme Une Petite Maison A 3,5 Kms D'Avignon
Les Villegiales N°9 57 Boulevard De Lattre De Tassigny, Villeneuve-lès-Avignon, Γαλλία
Το διαμέρισμα Comme Une Petite Maison A 3,5 Kms D'Avignon Villeneuve-lès-Avignon με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Φρούριο St-Andre και 3 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό…